Jeep Wrangler z LEGO

LEGO przed świętami pamięta o motoryzacyjnych maniakach. Do sprzedaży wszedł właśnie zestaw Jeep Wrangler Rubicon oraz wyścigowe Ferrari 488 GTE AF Corse.

Nieważne czy do obdarowania masz dziecko, czy męża zestaw LEGO zawsze będzie dobrym pomysłem. Kiedyś pisałem o ciekawych i wartych uwagi klockach, a nawet je testowałem. Teraz czas na nowości.

lego technic jeep wrangler rubicon box 1024x576

W serii TECHNIC do dyspozycji mamy żółtego Wranglera w wersji RUBICON bez dachu składający się z 656 klocków. Oczywiście mamy tu w pełni działające zawieszenie, układ kierowniczy, a nawet składane fotele. Zestaw nie jest za duży i kosztuje 220 złotych. Debiut w styczniu 2021.

lego technic ferrari 488 gte af corse 51 2 1024x576

Druga, ciekawsze nowość do spory zestaw za 799 złotych włoskiego superauta w wersji wyścigowej. Tutaj do złożenia mamy już prawie 1700 elementów i dużo większe rozmiary samego modelu.

To co byliście grzeczni?

Konrad Stopa
fot. LEGO

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: