Jakie ramki do tablic wybrać?

Ramki do montażu tablic rejestracyjnych to wyjątkowo popularny nośnik reklamy, często jednak ich uroda jest na tyle dyskusyjna, że narusza estetykę całego samochodu. Jak się tego ustrzec i jakie ramki do tablic wybrać by było pięknie?

Niekiedy grafika identyfikuje członków klubu marki, najczęściej jednak informuje o tym, gdzie serwisujesz auto i w którym sklepie kupujesz opony. Może nie zwróciłeś na to uwagi, ale ramka zamienia Twój samochód w darmowe, mobilne ogłoszenie.

tablice 7 1024x683 Jakie ramki do tablic wybrać?

Miłośnicy motoryzacji którzy chcieliby zadbać o wygląd swojego samochodu mają teraz realną alternatywę. Ramki Alti Giri to najnowszy produkt na rynku akcesoriów i pierwsze ramki zaprojektowane od podstaw jako akcesorium tuningu optycznego. Firma zinterpretowała je na nowo – elegancka i dyskretna ramka jako jedyna pozbawiona jest jakiejkolwiek powierzchni reklamowej.

tablice 6 1024x576 Jakie ramki do tablic wybrać?

Krawędź ramki ma zaledwie 7 mm, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów pozwoliło nadać jej wypolerowaną powierzchnię. Podstawowa wersja Alti Giri to intensywna czerń, a dodatkowa opcja to kolorowy nadruk biegnący po obwodzie ramki, dający możliwość dopasowania jej do koloru akcesoriów lub nadwozia samochodu. Jeśli cenisz dyskretne, dopracowane detale – ramki Alti Giri będą świetnym dodatkiem do Twojego auta.    

Źródło: Alti Giri / art. sponsorowany

tablice 1 1024x576 Jakie ramki do tablic wybrać?

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: