Interexportcar „nabiera obrotów”

Wygląda na to że Polska jest otwarta na innowacje! Ilość ogłoszeń nowego portalu motoryzacyjnego szybko rośnie, a ilość firm chcących nawiązać współpracę rośnie z geometryczną progresją.

 

Przystosowanie się naszej strony do polskiego rynku nie było jednak łatwe. Ostatecznie zdecydowaliśmy się przenieść domenę na końcówkę z pl (www.interexportcar.pl), a wszystkie ceny samochodów na stronie podane są w polskich złotych.

Zmieniła się również ilość krajów objętych marką Interexportcar. Zaledwie miesiąc temu do tego zaszczytnego grona dołączyła Francja. Platforma Interexportcar w bliskim czasie będzie mogła zaproponować wszystkim chcącym nabyć wymarzone auto, kredyt bądź leasing na preferencyjnych warunkach. Dodatkowo, zakupione auto również będzie można za pomocą serwisu ubezpieczyć w przystępnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług tej innowacyjnej firmy

 

Źródło: Interexportcar.pl / art. sponsorowany

o7kthd3 Interexportcar „nabiera obrotów”

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: