Innowacyjne łóżko dla par od Forda

Twoja połówka zabiera tobie ciągle kołdrę lub zajmuje miejsce na twojej stronie łóżka? Ford stworzył mebel, który rozwiąże te związkowe problemy i pozwoli spokojnie się wyspać.

Ciężko sobie wyobrazić jak to będzie działać? Wszystko wyjaśni poniższy film, ale w skrócie na materacu są taśmy, które przesuwają danego delikwenta, który przekroczył swój obszar na właściwe (pierwotne) miejsce.

No dobrze, ale czy to oznacza, że Ford zaczął rozwijać nowe obszary zbytu i teraz będzie produkował meble? Oczywiście odpowiedź jest prosta – nie, nie, nie!

To kolejny ciekawy marketingowy pomysł na reklamę dość nudnych systemów bezpieczeństwa. Tym razem podane łóżko ma promować asystenta pasa ruchu w nowych modelach Forda.

Przyznacie, że dość ciekawy pomysł.

Konrad Stopa
fot. FordDyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: