Infiniti Q70 po liftingu z nowym silnikiem

W polskich salonach można już kupić Infiniti Q70 z silnikiem diesla o pojemności 2,2 litra, który dopieścili technicy Mercedesa. Taka mieszanka w limuzynie może zaskoczyć.

Dokładnie rzecz ujmując, silnik ten zastąpił starą jednostkę wysokoprężną o pojemności 3 litrów z 6 cylindrami. Nowy motor połączony jest z siedmiobiegowym automatem i może pochwalić się 170 KM oraz 400 NM maksymalnego momentu obrotowego.

Jesteście ciekawi ile trzeba wydać na nowe Q70? W Polsce ceny startują od 189 000 złotych. Za tę kwotę otrzymamy limuzynę premium, która skrywa setki nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz naprawdę bogate wyposażenie (alufelgi, kamera cofania, światła LED i wiele innych).

My z niecierpliwością czekamy na egzemplarz testowy.

Konrad Stopa

Fot: Infiniti

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: