Infiniti Q70 po liftingu z nowym silnikiem

W polskich salonach można już kupić Infiniti Q70 z silnikiem diesla o pojemności 2,2 litra, który dopieścili technicy Mercedesa. Taka mieszanka w limuzynie może zaskoczyć.

Dokładnie rzecz ujmując, silnik ten zastąpił starą jednostkę wysokoprężną o pojemności 3 litrów z 6 cylindrami. Nowy motor połączony jest z siedmiobiegowym automatem i może pochwalić się 170 KM oraz 400 NM maksymalnego momentu obrotowego.

Jesteście ciekawi ile trzeba wydać na nowe Q70? W Polsce ceny startują od 189 000 złotych. Za tę kwotę otrzymamy limuzynę premium, która skrywa setki nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz naprawdę bogate wyposażenie (alufelgi, kamera cofania, światła LED i wiele innych).

My z niecierpliwością czekamy na egzemplarz testowy.

Konrad Stopa

Fot: Infiniti

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: