Idealny prezent na walentynki – różowy Bugatti Chiron

Jesteśmy już po walentynkach, ale ten prezent pewna Alice będzie pamiętać na długo. To nowiutki, specjalnie przygotowany indywidualny egzemplarz Bugatti Chiron.

Jeden z najdroższych wśród nowych aut świata samochód to na pewno ciekawy prezent na walentynki, ale też dosyć wysublimowany. Biało-różowa karoseria nie spodoba się każdemu, ale Alice jako żona jakiegoś bogacza powinna być zadowolona.

rozowy chiron 1024x576

Zmieniło się nie tylko nadwozie, które jest odpowiednio pokolorowane, ale też felgi czy wnętrze. Oprócz innego koloru pojawiły się specjalne hafty i emblematy z imieniem obdarowanej osoby.

Niestety nie wiemy ile taki zabieg upiększający kosztował, ale na pewno jest to minim kilkanaście milionów złotych. A pamiętajcie, że jedno takie auto posiada w swojej kolekcji Polak.

bugatti chiron alice 2 e12eb3db5060000 1024x576

Konrad Stopa
fot. Bugatti

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: