Hyundai i20 w limitowanej wersji

Pomimo tego, że III generacja zadebiutowała zaledwie rok temu, to już teraz do salonów sprzedaży trafiła wyjątkowa, limitowana wersja. Przed nią z pozoru proste zadanie – przyciągnąć kolejnych klientów.

Hyundai Motor Poland przygotował specjalną wersję o nazwie Cool. Hyundai i20 w wersji COOL dostępny jest w dwóch wersjach napędowych. Pierwszą z nich stanowi silnik o pojemności 1.2 l i mocy 84 KM. Taka konfiguracja występuje z z pięciobiegową manualną skrzynią biegów i dostępna jest w cenie od 67 500 zł. Mocniejsza jednostka wspomagana turbiną to silnik 1.0 T-GDi o mocy 100 KM. Tego typu konfiguracja dostępna jest z manualną 6-biegową skrzynią biegów a cena zaczyna się od 73 900 zł.

hyundai all new i20 0220 02 1024x682

Domeną wersji Cool jest dobrze skrojona cena wraz z bogatym wyposażeniem. Standardem w tej wersji są m.in: rozbudowany system multimedialny z Apple CarPlay i AndroidAuto, kamera cofania wraz z czujnikami, czujnik deszczu, klimatyzacja automatyczna, aluminiowe felgi oraz reflektory LED z funkcją doświetlania zakrętów.

Hyundai i20 podobnie jak inne modele koreańskiego producenta objęty jest 5-letnią gwarancją.

Tekst: Paweł Oblizajek
Zdjęcia: Hyundai

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.