[Genewa 2015] Nowa generacja Avensisa? Nie to raczej facelift!

W Genewie pojawi się również inna azjatycka marka ze swoim zmodernizowanym, sztandarowym produktem segmentu D. Mowa oczywiście o Toyocie Avensis.

Zmiany dotkną zarówno wersji sedan jak i combi, dlatego też można mówić tutaj o czymś więcej niż faceliftingu – przynajmniej tak twierdzi sam producent. Ja określiłbym to raczej lekkimi modyfikacjami, niż gruntowną zmianą.

Co nowego? Oczywiście przód auta oraz nowe reflektory. Ponadto pod maską zajdą pewne zmiany i paleta silników będzie troszkę inna od dotychczasowej. Poprawi to spalanie oraz wydajność samochodu. Pominę informacje na temat zapewnień, że nowy Avensis będzie lepszy, bezpieczniejszy etc…

 

115754175 1 L

 

Niestety więcej szczegółów poznamy dopiero 3 marca – aktualnie wszystko trzymane jest w wielkiej tajemnicy. Mówi się jednak o tym, że to ostatnia zmiana Avensisa, potem będzie już nowy model.

Konrad Stopa

Fot: Toyota

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: