[Genewa 2015] KIA Picanto po lifcie

Kia twierdzi, że odświeżone Picanto przeszło ogrom zmian zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Przeanalizujmy, czy koreański producent ma argumenty by tak twierdzić?

Niestety nie mamy solidnych podstaw, by obalić tę tezę, ponieważ mamy jedynie zdjęcia oraz garść informacji o nowym Picanto. Na tej podstawie widzimy, że auto wygląda trochę inaczej, a masywny zderzak przedni jest najbardziej wyróżniającym się elementem karoserii.

 

0003U7CEO5MS1U58 C116 F4 [Genewa 2015] KIA Picanto po lifcie

 

We wnętrzu uatrakcyjniono wizualnie deskę rozdzielczą poprzez dodanie chromowanych elementów oraz zwiększenie ilości wzorów tapicerek. W tym punkcie zmiany mało istotne.

Sporo pozmieniało się pod maską Picanto. Do dyspozycji będziemy mieli nowy, litrowy silnik benzynowy o mocy 69 KM, który spełni najnowsze normy emisji spalin.

Ceny lub inne detale? Na to trzeba będzie poczekać miesiąc do genewskiego salonu, ale sądzę, że poliftowe Picanto nie będzie hitem tego wydarzenia

 

Enhanced Kia Picanto 4 [Genewa 2015] KIA Picanto po lifcie

 

Konrad Stopa

Fot: Kia

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: