Genesis G70 przeszedł lifting

Genesis to koreańska marka Premium, która zachwyca wizualnie. Aktualnie jej model G70 przeszedł małe odświeżenie. Jak Wam podoba się taka inna Kia Stinger prezentowana w USA?

Podwójne reflektory to znak rozpoznawczy G70. Lifting przyniósł zmiany w w przedniej części samochodu. Mamy duży grill, który podobny jest do Mazdy, ale zdecydowanie marka Genesis różni się od popularniejszego Hyundai’a.

2022 genesis g70 3 1024x576

W środku zmiany nie nastąpiły. Widać tu więcej podobieństw do wspomnianego Stingera, który święci tryumfy na świecie. Czy to jednak wystarczy, żeby być marką premium?

Tu więcej argumentów mamy pod maską. Najciekawszy silnik o pojemności 3,3-litra z sześcioma cylindrami pozostał w ofercie, a także napęd RWD. Z nowości pojawiła się nowa jednostka 2,5-litrowa o pojemności 300 KM w świeżej technologii Smartstream.

2022 genesis g70 1024x576

Chcielibyście, żeby marka Genesis trafiła do Polski?

Konrad Stopa
fot. Genesis

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: