[GALERIA] Co dzieje się w Detroit na NAIAS ?

Wszystkie portale motoryzacyjne trąbią o nowościach, które pojawiły się podczas targów samochodowych w Detroit. North American International Auto Show nie jest najważniejszym wydarzeniem w tym roku, ale faktycznie – zaprezentowano tam kilka smaczków.

Opisywanie każdego stoiska, model po modelu, byłoby bardzo żmudne i raczej nużące. Poza tym, o najciekawszych z nich piszemy osobno w newsach na naszym portalu. Nie ma jednak zbiorczego podsumowania nowości na Detroit 2015, więc postanowiliśmy uprościć sprawę i stworzyć niemałą galerię.

Znajdziecie w niej:

Zdziwicie się pewnie, że wśród nich jest tylko kilka nowości rodzimej amerykańskiej produkcji, ale mamy na to wytłumaczenie. Spowodowane to jest globalnym rynkiem motoryzacyjnym, ale też tym, że bardziej zależy nam na pozycjach, które zobaczymy w Polsce. Zapraszamy do oglądania!

Konrad Stopa

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: