Film: Le Mans 3D

Filmy motoryzacyjne mają się trochę gorzej niż gry o tej tematyce, ale czasem warto zobaczyć jak, zwłaszcza sportowe aspekty moto wyglądają od środka. Stąd godny polecenia film – Le Mans 3D.

 

Nie piszemy o nim bez powodu, ponieważ Motopodprad.pl został patronem tego filmu w Polsce i razem z MayFly serdecznie zapraszamy do kin w największych miastach Polski. Dla cierpliwych i spostrzegawczych będziemy mieć również bilety na przedpremierowe pokazy – śledźcie nasz FB.

 

lemans3D 1616x2321
Film wyprodukowany przez twórców oscarowego “Człowieka na linie” i “Senny” dokumentuje jeden z najsłynniejszych wyścigów samochodowych na świecie – 24 h Le Mans. 24 godziny nieprzerwanej jazdy. Trzyosobowe drużyny. Wygra ten, kto w ciągu doby pokona najdłuższą trasę. Morderczy test na wytrzymałość, stres i zmęczenie w obliczu godzin za kółkiem.

W rolach głównych zobaczymy między innymi: Mark Webber (Porsche), Andre Lotterer (Audi), Jann Mardenborough (Nissan), Sebastien Buemi (Toyota), Darren Turner (Aston Martin).

 

Galeria z filmu

 

Film w kinach od 22 lipca 2016 roku w 4K, 3D i 2D.

 

Konrad Stopa

Źródło: MayFly

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: