Fiat wprowadza specjalną ofertę dla kurierów

W skutek pandemii nasze życie w ostatnich miesiącach wywróciło się do góry nogami. Zamknięte galerie handlowe, restauracje i limity ludzi w sklepach to tylko niektóre z konsekwencji szalejącego wirusa. Powyższe zmiany zmusiły nas do nowego podejścia do kwestii zakupów i korzystania z usług. Zdecydowanie najpopularniejszą metodą stały się zakupy przez Internet wraz z opcją dostawy do domu.

To z kolei wpłynęło na pracę tysięcy osób w branży kurierskiej. Pomimo stopniowego łagodzenia ograniczeń, popularność zakupów przez Internet nie maleje. Firmy kurierskie wprost nie mogą wyrobić się z dostarczaniem kolejnych paczek. By realizować zlecenia potrzebują solidnego i bezawaryjnego środka transportu.

Fiat Professional zauważył rosnące potrzeby w tej branży i przygotował specjalną ofertę skierowaną do dla przedsiębiorców prowadzących działalność kurierską i transportową. Od tego momentu decydując się na furgon Fiat Ducato można liczyć na dodatkowe 7 % rabatu od aktualnej promocji.  Program dotyczy wyłącznie fabrycznie nowych Fiatów Ducato wyprodukowanych w 2019 roku dostępnych od ręki u dealerów FCA Poland.

190626 Fiat Professional Ducato MY2020 01 1024x682

Warto dodać, że Fiat Professional jest od kilku lat liderem sprzedaży samochodów dostawczych w Polsce, a model Ducato to z kolei jeden z najchętniej wybieranych pojazdów typu furgon. Samochód jest nieprzerwanie produkowany od 1981 roku. Aktualnie w salonach sprzedaży mamy czwartą generację tego modelu.

Obecna promocja pozwala np. na zakup Fiata Ducato w wersji L2H2 z silnikiem diesla o mocy 120 KM w cenie 69.900 złotych netto. Program skierowany do przedsiębiorców z branży transportowej i kurierskiej potrwa do końca czerwca bieżącego roku.

Paweł Oblizajek
fot. Fiat

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.