Ferrari ma kolor o nazwie Lady Gaga

To nie jest żart. Naprawdę w palecie kolorów włoskiej marki możecie wybrać lakier o nazwie Lady Gaga. Jest to swego rodzaju odcień żółtego nawiązujący do blond włosów piosenkarki. Skąd on się tam wziął?

To również ciekawa historia, ponieważ Ferrari dla indywidualnych klientów umożliwia wybór własnego koloru i nazwania go jak sobie chcecie. Oczywiście potrzebne do tego trochę pieniędzy i kupno jakiegoś modelu marki. W żółtym kolorze Lady Gaga pojawił się na razie tylko jeden samochód – Ferrari 599 Aperta.

ferrari 599 aperta lady gaga 1 1024x576

Co ważne, nie jest to samochód amerykańskiej piosenkarki. Model ten nigdy do niej nie trafił, ani też żadne informacje nie prowadzą do faktu, że takowy zakupiła. Oczywiście myślę, że budżet by na to pozwolił, ale jednak to nie ona.

Okazuje się więc, że ktoś z Monaco zakupił wspomniany model i tak nazwał kolor lakieru. Fan czy może jakiś troll? W każdym razie lakier Lady Gaga w palecie Ferrari się znajduje i plotki głoszą, że ktoś nowy zamówił auto w tym kolorze. Czekamy, aż auto wypłynie!

Konrad Stopa
Źródło: Autogaleria.pl

giallo lady gaga b

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: