Ferrari F12 Berlinetta od króla TVN-u…

Kuba Wojewódzki słynie z miłości do szybkich i drogich samochodów. Widywano go już w pomarańczowym Porsche 911 GT3 RS, Ferrari F430, Ferrari 599 GTB Fiorano czy Lamborghini Aventador LP700-4. Znany dziennikarz sprzedaje teraz swoje nowiutkie Ferrari F12 Berlinetta, są chętni?

Poniższe ogłoszenie zostało opublikowane na Facebooku:

Nadchodzi zima, czas przewietrzyć garaż!
Sprzedam FERRARI F12 Berlinetta
Rok produkcji 2015
Czerwony (Rosso Maranello)
Stan idealny/pełna opcja wyposażenia
Auto do obejrzenia w Salonie Ferrari Warszawa, ul Nowy Świat 6/12.
Oferta dla tych, co nie mają węża w kieszeni…

Cena F12 Berlinetty prosto z salonu oscyluje wokół 1 mln 400 tys w podstawie, tu jednak mamy do czynienia z modelem maksymalnie doposażonym.

Czy sprzedaje go bezpośrednio Kuba? Wątpię.

Biorąc bowiem pod uwagę częstotliwość wymiany floty w garażu znanego dziennikarza, w dodatku samochodów nie byle jakich, na widok których każdy miłośnik motoryzacji się opluwa, sądzę, że nie należą one do niego, a są jedynie wypożyczane, by król TVN-u mógł zwracać na siebie uwagę, a szare masy zazdrościły mu iście królewskiego stylu życia.

F12 Berlinneta, dzięki silnikowi V12 o mocy 740 KM robi setkę w 3,1 sekundy i rozpędza się do 340 km/h. Zdecydowanie zżyłbym się z tym samochodem na dłużej!
agier

 

Dyskusja

komentarzy

Adam Gieras

Adam Gieras

Cześć! Jestem pomysłodawcą portalu MotoPodPrąd i od samego początku pełnię zaszczytną funkcję redaktora naczelnego. Urodziłem się w 1984 roku w Warszawie, z wykształcenia jestem politologiem i prawie dziennikarzem (jak prezydent Kwaśniewski, chociaż studiów nie skończyłem...), a od kilku lat zawodowo poruszam się w świecie afiliacji. Myślę, że mogę nazywać się pasjonatem motoryzacji od dziecka – już w wieku 2-3 lat pytałem o każdy samochód spotkany na ulicy: „co to?”, a dorośli musieli udzielać odpowiedzi. W wieku 10 lat pamiętałem dane techniczne i ceny wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku – prenumerata gazety „Auto Bazar” była dla mnie ważniejsza niż nowy rower czy deskorolka. Prawo jazdy zacząłem robić na 3 miesiące przed ukończeniem 17 lat i odkąd odebrałem upragniony dokument nie rozstaję się z czterema kółkami. Dzięki motopodprad.pl udało mi się spełnić nie jedno marzenie – za co dziękuję także Wam, Czytelnikom. Prowadziłem kilkaset samochodów, więc myślę, że wreszcie poza teoretyzowaniem, mogę coś o motoryzacji powiedzieć i być może będę miał rację. Z testowania czerpię przyjemność, ale nie mierzę samochodów linijką, nie sprawdzam każdego plastiku pod względem faktury, nie interesuje mnie jaki rodzaj koła zapasowego lub zestawu do pompowania znajduje się pod podłogą. Od tego są inni. Uwielbiam auta z przełomu lat 80- i 90-tych. W moim skromnym garażu stoją obecnie Skoda Octavia III 1.4 TSI 150 KM oraz od niedawna Volvo S70 2.4 170 KM. Pomału rozstaję się z Audi A4 B5 1.9 TDI 115 KM i doprowadzam do stanu lux Audi A3 1.8 T 150 KM, choć chyba ma więcej mocy. Jeszcze nie wiem co z nim zrobię. Jakiś pomysł?