Fast Podcast #25

25. odcinek Fast Podcast na kanale DIGF1 zapowiada niesamowite emocje! Już w ten weekend odbędzie się ostatnie Grand Prix sezonu, które rozgrywane będzie w Abu Zabi. Porozmawialiśmy o nim w drugiej części podcastu i przyjrzeliśmy się sytuacji punktowej kierowców, a przede wszystkim skupiliśmy się na parze Hamilton – Verstappen, która walczyć będzie o Mistrzostwo Świata Formuły 1.

Pierwszą cześć odcinka poświęciliśmy w całości inauguracyjnemu wyścigowi, który odbył się w minioną niedziele w Dżuddzy w Arabii Saudyjskiej. Był on bardzo interesujący nie tylko ze względu na miejsce, ale przede wszystkim z uwagi na walkę kierowców. Doszły też ciekawe decyzje sędziów, safety cary i czerwone flagi wstrzymujące wyścig. Ale o tym dowiesz się dokładniej z podcastu.

Jak zawsze nasz podcast można oglądać na Youtube i słuchać na najważniejszych platformach streamingowych m.in. Anchor i Spotify.

Miłego oglądania!

DIGF1

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: