Fast Podcast #21

Najnowszy 21. Fast Podcast na kanale DIGF1 podzieliliśmy ponownie na kilka części. W pierwszej porozmawialiśmy o stawce Formuły 1. Sprawdziliśmy na jakich warunkach kierowcy podpisali swoje kontrakty z zespołami na sezon 2022.

W kolejnej części zajęliśmy się doniesieniami z Niemiec, które mówią o możliwym dołączeniu, w przyszłości, do Formuły 1 kolejnych dostawców silników.

Trzecim tematem jest zmiana tegorocznego kalendarza. Na koniec zapowiedzieliśmy wyścig w Turcji. Przyjrzeliśmy się poprzednio rozgrywanym Grand Prix i spróbowaliśmy wytypować wielkich wygranych weekendu wyścigowego.

Jak zawsze nasz podcast można oglądać na Youtube oraz odsłuchać na najważniejszych platformach streamingowych m.in. Anchor i Spotify.

Miłego słuchania!

Źródło: DIGF1

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: