Fast Podcast #18

Najnowszy Fast Podcast podzieliliśmy na dwie części. Podsumowaliśmy „na gorąco” wyścig na torze Monza. Omówiliśmy jak doszło do niecodziennej wygranej zawodnika, który ostatnio zajmował miejsca w środku stawki.

Przedstawiliśmy Wam newsy transferowe.  Porównaliśmy oferty zespołów, które otrzymali kierowcy na następy sezon i opowiedzieliśmy gdzie ostatecznie znajdą się Valtteri Bottas i George Russell – jedne z najbardziej gorących nazwisk tego roku.

W drugiej części, która na kanale DIGF1 pojawi się już w piątek, cofnęliśmy się do dwóch poprzednich wyścigów  rozgrywanych na torze Spa-Francorchamps (Belgia) oraz Zandvoort (Niderlandy). Te wyścigi razem z minionym weekendem we Włoszech składały się na Triple-header, czyli były one rozgrywane tydzień po tygodniu.

Jak zawsze nasz podcast można oglądać na Youtube oraz słuchać na najważniejszych platformach streamingowych m.in. Anchor i Spotify.

Miłego słuchania!

Źródło: DIGF1

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: