Fani obstawiają, że tak będzie wyglądać nowa Honda Civic Type R

Wystarczyło kilka zdjęć zapowiadających nową Hondę Civic Type R (z biura patentowego), a internet obiegły plotki. To jak będzie wyglądać lub wieści o napędzie hybrydowym i mocy nawet 400 KM.

Pod maską ma pojawić się zestaw hybrydowy o mocy 400 KM wyciągniętych z dwulitrowego motoru benzynowego oraz dwóch silników elektrycznych. Zastosowanie elektryków pozwoliło uzyskać napęd na wszystkie koła.

Honda Civic 3 1024x630

Auto na rynku ma pojawić się w 2022 roku, a jego wygląd? No fani z Civicowego forum poszli chyba ciut za daleko. Auto wygląda bardziej jak samochód z toru wyścigowego (szeroki i płaski) niż cywilny egzemplarz. Chociaż faktycznie reflektory będą dużo bardziej rozciągnięte.

Honda Civic 2 1024x576

Sądzicie, że Honda podniesie moc auta o prawie 100 KM? W sumie hothatch AWD to całkiem inna sprawa niż FWD.

Konrad Stopa
fot. CivicXI.com

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: