Facelifting Volkswagena Jetta

Oprócz salonu samochodowego w Pekinie niebawem odbędzie się salon samochodowy w Nowym Jorku, na którym zadebiutuje oficjalnie lekko zmodyfikowany Volkswagen Jetta, jeszcze bardziej podobny do Passata.

W aucie widać od razu duch nowoczesności – biksenonowe reflektory, będące podstawą w dzisiejszych czasach diody LED. Od razu rzuca się też w oczy podobieństwo do innych modeli, nie tylko z gamy VW, ale także całego VAGu. Oprócz tego pojawiały się lekkie zmiany w karoserii jak progi, przetłoczenia czy tylny spoiler.

5YT1E4z Facelifting Volkswagena Jetta

We wnętrzu pojawiły się inne materiały wykończenia oraz więcej możliwości wyboru opcji dodatkowych. Wiele z nich dotyczy systemów bezpieczeństwa lub gadżetów (przykładowo system infotainment).

Zaraz po prezentacji na salonie samochodowym w Nowym Jorku, auto będzie dostępne w salonach w Stanach Zjednoczonych.

glBSEOw Facelifting Volkswagena Jetta

Konrad Stopa

fot. Volkswagen

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: