Elektryczny Mustang szybszy od grawitacji?

Przekonanie klientów do elektrycznego Mustanga, to trudne zadanie przed Fordem. Ja do końca nie jestem przekonany, bo samochód wygląda dziwnie. Rozumiem, że jest szybki, ale to nie wszystko. A podobno jest szybszy od spadającego żyrandola.

Ford zawsze rządził w reklamach swoich produktów. Może te puszczamy w polskiej TV nie są zniewalające, ale te z USA i w sieci rządzą. Podobnie jest z aktualnymi wideo na temat Mustanga Mach E. Jedną z nich to ciekawy sprawdzian szybkości tego auta.

Na filmie widzimy, że Mustang jest szybszy niż spadający żyrandol. Jak dla mnie szacun, bo widok trzaskającego szkła dodaje dramaturgii. Ciekawe ile żyrandoli poszło przy produkcji tego klipu.

Źródło: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: