Dzieło Pininfraniny pojawi się w Genewie?

Włoskie studio projektowe coraz rzadziej zaskakuje nas nowymi samochodami. Po przejęciu firmy przez indyjskiego producenta aut może się  to już niedługo zmienić.

 

Dzisiaj wirtualny świat motoryzacyjny obiegło powyższe zdjęcie wypuszczone przez samą Pininfraninę. Zapowiada ono koncepcyjny samochód, który pojawi się w marcu na salonie samochodowym w Genewie. Plotki oraz sama fotka zdradzają, że będzie to auto sportowe, a co za tym idzie zapewne szybkie i bardzo drogie.

Jak widać, nowy właściciel – Mahindra dość szybko zaczął inwestować w swój świeży nabytek. Nas, jako fanów motoryzacji, powinno to jak najmocniej cieszyć, bo przecież nieważne jest pochodzenie środków, ważne, że taka firma może dalej funkcjonować.

 

south east motor dx7 suv shanghai 2 Dzieło Pininfraniny pojawi się w Genewie?

 

A była w niezłym dołku… Ostatni projekt Włochów to South East Motor DX7 SUV, czyli zwykły SUV bez wizjonerskich kształtów zapierających dech w piersi.

 

Konrad Stopa

Fot: Pininfranina

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: