Drift Masters Grand Prix w Płocku. Do zgarnięcia przejażdżka z wirtuozami jazdy bokiem

Nadchodzi najważniejszy driftingowy weekend w Polsce. 15 i 16 października na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku odbędzie się Wielki Finał ligi Drift Masters Grand Prix. Organizatorzy przygotowali nie lada atrakcję dla kibiców.

 

Przed nami 11. i 12. runda Drift Masters Grand Prix. Najlepsi drifterzy z Polski i Europy po raz drugi w tym roku przyjadą do Płocka na stadion im. Kazimierza Górskiego gdzie specjalnie na potrzeby DMGP powstał asfaltowy tor.

Przy Łukasiewicza 34 poznamy tegorocznego mistrza ligi Drift Masters. Kibice zobaczą pełne emocji pojedynki „drzwi w drzwi”. Będzie można także zasiąść na prawym fotelu jednego z drifterów startujących w niedzielnym Top 16.

Drift Masters Grand Prix przygotowało dla swoich kibiców cztery przejazdy Drift Taxi. Żeby na własnej skórze przekonać się jak wygląda drifting trzeba wziąć udział w jednym z czterech konkursów: Na Najlepszy Transparent dopingujący swojego ulubionego kierowcę lub team, Na Najlepiej Przebranego Kibica, na Najbardziej Wyróżniający się Fanclub danego zespołu lub wziąć udział w wyborach Miss Finału DMGP.

Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymają specjalny voucher, który umożliwi im przejażdżkę podczas niedzielnych treningów przed pojedynkami w parach 12. rundy Drift Masters Grand Prix.

 

Źródło: Driftmasters.gp

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: