Do celu z nawigacją Navitel – konkurs

Zbliżają się wakacje, a my mamy dla Was idealny konkurs, w którym nagrodą jest dożywotnia pewność bezproblemowego dojazdu do celu. Prawda, że kuszące? 

 

Tym razem będzie to konkurs facebookowy, więc radzę śledzić nasz fanpage – Motopodprad.pl.

Proste pytanie opisowe pozwoli bez zbędnego przygotowania wziąć udział.

  • Gdzie wybrałbyś się na wakacje korzystając z nawigacji NAVITEL?

Swoje odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach na FB, a my wybierzemy 3 najciekawsze i nagrodzimy voucherem/kodem na dożywotnią licencję w aplikacji Navitel z nawigacją i mapą Polski. Kody zwycięzcom prześlemy mailem.

 

PolandVoucher 01 Do celu z nawigacją Navitel   konkurs

 

Konkurs trwa od 28.06 do 2 lipca włącznie. Pełny regulamin konkursu dostępny tutaj.

 

O nagrodzie:

Navitel Navigator Polska

Voucher z kodem aktywującym mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator ma postać otwieranego kartonika, wewnątrz którego pod maskującą zdrapką znajduje się ciąg znaków. Należy je wpisać w pole widoczne po zainstalowaniu aplikacji Navitel Navigator na smartfonie lub tablecie (aplikację pobieramy ze sklepu właściwego dla danego systemu operacyjnego), kolejno wybierając opcje „Kup wersję Premium” -> „Aktywuj klucz”.

Dalszy proces zakłada już tylko uwierzytelnienie klucza przez system producenta oraz pobranie i zainstalowanie mapy Polski. W tym momencie aplikacja jest już gotowa do użytkowania. Do instalacji mapy potrzeba 500MB wolnej pamięci urządzenia, na którym dokonujemy instalacji oraz minimum 40MB RAM. Instalacja powiedzie się na systemie Android począwszy od wersji 2.0, WindowsPhone od wersji 7.5 oraz na BlackBerry Q10/Z10/Z30.

Mapa Polski liczy 645 421 km węzła drogowego i 238 067 punktów POI. Kupując voucher w promocyjnej cenie 49.99 zł użytkownik otrzymuje gwarancję dożywotniej, darmowej aktualizacji mapy.

Aplikacja Navitel Navigator działa także w trybie offline, dzięki czemu nie korzysta z transferu danych. Oprócz tradycyjnych dla tego typu aplikacji nawigacyjnych Navitel Navigator oferuje szereg usług dodatkowych, zintegrowanych z programem – informacje pogodowe, możliwość rezerwacji noclegu korzystając z ofert serwisu Booking.com czy wbudowany komunikator, poprzez który użytkownicy mogą udostępniać sobie swoją obecną lokalizację czy ostrzegać się o zdarzeniach drogowych. Interesującą z punktu widzenia firm może być funkcja „samochód ciężarowy”, która pokazuje drogi wyłączone dla samochodów o masie powyżej 3.5 tony oraz zakazy związane z nieprzepisowym tonażem.

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: