Dlaczego warto tankować na polskich stacjach?

W Polsce funkcjonuje wiele sieci stacji paliw i zazwyczaj wybierana jest ta, która znajduje się najbliżej. Warto jednak wybrać którąś z polskich sieci, chociażby działające lokalnie i regionalnie Polskie Stacje Paliw HUZAR. Są ku temu konkretne powody!

 

Patriotyzm gospodarczy umacnia polskie marki!

Od lat mówi się o patriotyzmie gospodarczym i coraz więcej osób zwraca uwagę na to, kto jest producentem kupowanych artykułów. Rzecz w tym, że choć 60 procent Polaków deklaruje, że polski kapitał ma dla nich znaczenie, to w praktyce zwracają na niego uwagę tylko w niektórych branżach.

Tymczasem branża paliwowa jest jedną z tych, w których polskie firmy wyróżniają się jakością obsługi i zdecydowanie warto je wspierać. Zwłaszcza, że ich zysk pozostaje w kraju i umacnia krajową gospodarkę.

 

Wsparcie dla lokalnego biznesu

Wśród polskich sieci szczególnie warte uwagi są Polskie Stacje Paliw HUZAR (listę placówek można znaleźć na stronie http://www.huzar.eu). Dlaczego? Ponieważ w trakcie swojego rozwoju koncentrują się na małych i średnich miejscowościach. Podejmują współpracę z lokalnymi partnerami i dają im szansę na wzrost, chociażby przez dostarczanie gotowych narzędzi marketingowych, czy możliwość korzystania z tańszych dostaw paliwa.

Jednocześnie centrala sieci daje poszczególnym stacjom duże pole manewru w ramach decyzji biznesowych i marketingowych, dzięki czemu mogą oni bardzo elastycznie dopasowywać swoją ofertę do potrzeb kierowców. W efekcie zyskują wszyscy – HUZAR, lokalna gospodarka i… Ty, jako klient, który jest zainteresowany dobrą obsługą.

 

Skoro mowa o obsłudze…

Pomimo dużej swobody decyzyjnej, stacje partnerskie sieci HUZAR jako członkowie sieci mają i swoje obowiązki. Chodzi tu o dbałość o zachowanie wysokich standardów obsługi klienta. Centrala sieci dba o to i efekty naprawdę widać – zdecydowanie można tu poczuć, że kierowcy korzystający ze stacji są traktowani podmiotowo.

 

Wiesz, co tankujesz!

Zapewne nieraz słyszałeś o „chrzczeniu” paliwa na niektórych stacjach i miewasz wątpliwości w przypadku tankowania w małych miejscowościach. Mamy jednak dobrą wiadomość – w badaniach kontrolnych potwierdzono jakość paliwa ze stacji HUZAR. Fakt ten został potwierdzony chociażby w raporcie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, w którym stwierdzono, że paliwa z tej sieci są wolne od nieprawidłowości. Okazuje się więc, że wykazując patriotyzm gospodarczy jednocześnie zyskujesz pewność co do jakości!

 

Zachęty dla klientów

Stacje HUZAR dbają nie tylko o bieżącą obsługę kierowców, lecz również o regularne zachęty do częstszego korzystania z usług sieci. Jak? Poprzez regularne akcje promocyjne i prowadzenie programów lojalnościowych.

Co istotne, w tych ostatnich uwzględniono nie tylko osoby prywatne (do których kierowany jest program Szarża, w ramach którego można za regularne tankowanie zdobywać prezenty), ale i firmy. Specjalnie z myślą o tych ostatnich funkcjonuje program Biznes Profit, który pozwala na uzyskiwanie rabatów min. trzy grosze na każdym litrze paliwa – co w przypadku większej floty stale użytkowanych pojazdów może przekładać się na całkiem wymierne oszczędności.

Źródło: Huzar / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: