Darmowa nawigacja od TomTom przez 3 miesiące – rozdajemy kody na TomTom GO Navigation

Firma TomTom przygotowała kody rabatowe dla naszych czytelników. Teraz można korzystać z niezawodnej nawigacji TomTom GO Navigation zupełnie za darmo przez 3 miesiące. Wystarczy użyć specjalnego kodu i ruszyć w drogę.

Jak skorzystać z tej promocyjnej oferty?

Wystarczy kliknąć w poniższy link: https://www.tomtom.com/GONAVMPP

Kod rabatowy: GONAVMPP

Następnie w koszyku na stronie tomtom.com należy podać swoje dane oraz adres e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie skorzystania z oferty. Teraz można już pobrać nawigację, która dostępna jest w Google Play, App Store i Huawei AppGallery. Liczba kodów jest nieograniczona.

Moving Lane Guidance e1633099386334

Zalety nawigacji TomTom

TomTom GO Navigation jest idealnym towarzyszem podróży. Wskazówki dotyczące pasa ruchu pomagają kierowcom w nawigacji na skrzyżowaniach, pokazując, który pas jest najlepszy i jaki zjazd należy wybrać. Ponadto można łatwo pobierać szczegółowe mapy 3D, a po podłączeniu do Internetu dostępna jest usługa TomTom Traffic oraz ostrzeżenia o fotoradarach. Aplikacja nie posiada reklam i w żaden sposób nie wykorzystuje danych osobowych użytkowników. Kierowców pojazdów elektrycznych ucieszy również fakt, że dostępne są już profile EV, dzięki którym mogą oni łatwo znaleźć dostępne punkty ładowania.

Po zakończonym okresie promocyjnym usługa nie odnowi się automatycznie. Można natomiast skorzystać z następujących planów – 57.99 zł za rok, 39.99 zł za sześć miesięcy lub 8.99 zł za miesiąc.

Źródło: TomTom

Dyskusja

komentarzy