Czym jeżdżą polscy celebryci – drogie “zabawki” gwiazd

Gwiazdy muzyki, filmu i sportu chętnie inwestują w drogie samochody. Niekwestionowanym liderem w tym zestawieniu jest Kuba Wojewódzki. Najdroższy samochód prezentera jest warty około 1,6 miliona złotych. Fanami luksusowych aut są także Pudzian, Doda, Joanna Liszowska oraz Robert i Anna Lewandowscy.

 

Czym jeździ Doda?

Dorota Rabczewska słynie z zamiłowania do drogich samochodów. Kilka miesięcy temu Doda sprawiła sobie Bentleya Continental GT, którego wartość rynkowa wynosi, w zależności od wyposażenia, przynajmniej milion złotych. Wcześniej piosenkarka również nie oszczędzała na samochodach. Jeździła sportowym Porsche, potężnym Audi Q7, luksusowym Mercedesem GLK 220, ogromnym Mitsubishi L200 z tapicerką w ulubionym różowym kolorze. Widziano ją także w żółtym Lamborghini wartym 1,3 miliona złotych. Gwiazda wyznała, że kolor dopasowała do swojej ulubionej bluzki.

 

Jakie auta ma Pudzian?

Duży mężczyzna powinien jeździć dużym samochodem. Mariusz Pudzianowski wyznaje taką właśnie zasadę, więc kupił terenowego Hummera H2. Ponieważ spalanie tego amerykańskiego giganta jest równie wielkie, co on sam (około 30 litrów na 100 kilometrów), sportowiec zdecydował się na założenie w aucie instalacji gazowej. Oprócz Hummera, Pudzian jest też właścicielem sportowego Lamborghini Murcielago. Auto warte jest 1,5 miliona złotych, posiada telewizor, komputer pokładowy i podgrzewane fotele.

 

Ile samochodów ma Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki zmienia samochody z taką częstotliwością, że czasami trudno zorientować się, czym aktualnie jeździ. Jak możemy dowiedzieć się z party.pl, do tej pory prezenter najczęściej wybierał auta sportowe. Jeździł między innymi Lamborghini Aventador za około 1,6 miliona złotych, Porsche GT3 wartym ponad pół miliona, Porsche Carrera za około 400 tysięcy, Ferrari Fiorano za ponad milion, Maserati GranTurismo S za około 600 tysięcy. Niedawno Kuba pokazał w mediach społecznościowych zdjęcia swoich kolejnych nabytków – sportowego Bentleya i zielone Lamborghini. Wojewódzkiego można zobaczyć także za kierownicą samochodów z segmentów SUV. Jeździł dwoma różnymi egzemplarzami BMW X6 oraz Range Rovera Sport.

 

Jakie auta lubią Lewandowscy?

Anna i Robert Lewandowscy są najlepiej zarabiającą parą polskiego show-biznesu. Mają w posiadaniu prywatny helikopter, ale na co dzień oboje poruszają się sportowymi samochodami. Robert jest właścicielem Ferrari F12 Berlinetta, wartym ponad milion złotych w wersji podstawowej. Nieco skromniejszym autem jeździ żona piłkarza. Anna zdecydowała się na białego Mercedesa CLA, którego wartość wynosi około 150 tysięcy złotych.

 

Dlaczego Joanna Liszowska sprzedała Ferrari?

Joanna Liszowska była właścicielką białego Ferrari 458 Italia wartego ponad milion złotych. Po narodzinach córki postanowiła jednak zmienić auto na bardziej rodzinne i niemal o połowę tańsze. Aktorka wybrała Porsche Cayenne Turbo za około 650 tysięcy złotych.

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: