Crossover od Rolls-Royce’a?

Skoro Bentey może pracować nad wprowadzeniem do oferty SUV-a, Rolls Royce nie musi pozostawać mu dłużny. Wyobrażaliście sobie Rollsa w uterenowionej wersji? Czarnoskórzy raperzy będą wniebowzięci! 

O aucie typu SUV wyjeżdżającym z fabryki Rolls-Royce’a mówi się od dawna. Wiele wskazuje na to, że styliści tej legendarnej, brytyjskiej marki od jakiegoś czasu pracują na taką konstrukcją. Przynajmniej takie słowa padły z ust szefa marki – Torstena Mullera-Otvosa. Auto miałoby stylistycznie nawiązywać do innych modeli w ofercie Rolls-Royce’a. Jak dokładnie miałoby wyglądać? Oto dwie wizualizacje. Coś musi być na rzeczy!

100830 10492 300789 1024x768 Crossover od Rolls Royce’a?

rolls royce crossover concep 4.640 Crossover od Rolls Royce’a?

Adam Gieras

Dyskusja

komentarzy

Adam Gieras

Adam Gieras

Cześć! Jestem pomysłodawcą portalu MotoPodPrąd i od samego początku pełnię zaszczytną funkcję redaktora naczelnego. Urodziłem się w 1984 roku w Warszawie, z wykształcenia jestem politologiem i prawie dziennikarzem (jak prezydent Kwaśniewski, chociaż studiów nie skończyłem...), a od kilku lat zawodowo poruszam się w świecie afiliacji. Myślę, że mogę nazywać się pasjonatem motoryzacji od dziecka – już w wieku 2-3 lat pytałem o każdy samochód spotkany na ulicy: „co to?”, a dorośli musieli udzielać odpowiedzi. W wieku 10 lat pamiętałem dane techniczne i ceny wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku – prenumerata gazety „Auto Bazar” była dla mnie ważniejsza niż nowy rower czy deskorolka. Prawo jazdy zacząłem robić na 3 miesiące przed ukończeniem 17 lat i odkąd odebrałem upragniony dokument nie rozstaję się z czterema kółkami. Dzięki motopodprad.pl udało mi się spełnić nie jedno marzenie – za co dziękuję także Wam, Czytelnikom. Prowadziłem kilkaset samochodów, więc myślę, że wreszcie poza teoretyzowaniem, mogę coś o motoryzacji powiedzieć i być może będę miał rację. Z testowania czerpię przyjemność, ale nie mierzę samochodów linijką, nie sprawdzam każdego plastiku pod względem faktury, nie interesuje mnie jaki rodzaj koła zapasowego lub zestawu do pompowania znajduje się pod podłogą. Od tego są inni. Uwielbiam auta z przełomu lat 80- i 90-tych. W moim skromnym garażu stoją obecnie Skoda Octavia III 1.4 TSI 150 KM oraz od niedawna Volvo S70 2.4 170 KM. Pomału rozstaję się z Audi A4 B5 1.9 TDI 115 KM i doprowadzam do stanu lux Audi A3 1.8 T 150 KM, choć chyba ma więcej mocy. Jeszcze nie wiem co z nim zrobię. Jakiś pomysł?