Classic Moto Show Kraków 2014

W ubiegły weekend w Muzeum Inżynierii Miejskiej na krakowskim Kazimierzu odbyła się szczególna wystawa zabytków i klasyków motoryzacji. Nie mogło nas tam zabraknąć, dzięki czemu mamy dla Was kilkadziesiąt fotek z pięknymi okazami.

Oczywiście nie udało nam się sfotografować wszystkich egzemplarzy, ponieważ było ich aż 200, ale co ciekawsze pojazdy zostały uwiecznione przez nasz aparat. Wystawa zajmowała cały teren krakowskiego muzeum i została podzielona tematycznie. Najbardziej antyczne samochody zostały ustawione w hangarze, a reszta pod namiotami. Osobne stoiska miały Porsche oraz Mercedes.

Oprócz samych klasyków pojawiły się również świeże premiery kilku aut. Goście mogli podziwiać między innymi Bmw i3 oraz i8, a także najnowsze 911 lub CLSa.

W ten sam weekend w Krakowie odbyła się jeszcze jedna impreza z udziałem samochodów zabytkowych – Rajd Polski Historyczny. Dla uczestników Classic Moto Show 2014 była to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć w akcji legendarne pojazdy. Jeden z etapów Rajdu startował właśnie z terenu wystawy, w sobotę wieczorem. Goście wystawy mogli również mieli okazję na zwiedzić krakowski Kazimierz z okien londyńskiej taksówki lub przeżyć dachowanie w specjalnym symulatorze.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: