Citroen C3 Aircross w wersji specjalnej

Citroen C3 Aircross został zaprezentowany jesienią 2017 roku na salonie we Frankfurcie. Oficjalną zapowiedzią C3 Aircrossa był zaprezentowany w marcu 2017 roku prototyp o nazwie C-Aircross Concept. Zdradził on kierunek stylistów w kwestii projektu nadwozia a także pokazał charakterystyczne cechy wyglądu przyszłego pojazdu.

W najbliższym czasie do salonów sprzedaży trafi C3 Aircross w wersji Rip Curl. Jest to efektem ponad 4-letniej współpracy z tą marką. Wersja Rip Curl oparta jest na wersji wyposażenia Shine i została wzmocniona dzięki specyficznym stylowym cechom zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Charakteryzuje się również bogatym wyposażeniem. Otrzymujemy tutaj m.in. Citroen Connect Nav 3D na 7-calowym tablecie dotykowym z funkcją Mirror Screen, Citroen Connect Box i automatyczną klimatyzację.

15122020153243 fot2 1024x512

Pod maską Citroena C3 Aircross w wersji Rip Curl znajdziemy silnik o pojemności 1,2 l z serii Pure Tech. Silnik ten rozwija moc 110 KM. Ceny modelu w przedstawionej wersji wynosi 80 200 złotych.

Tekst: Paweł Oblizajek
Zdjęcia: Citroen

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.