Chevrolet wycofuje się z Europy

Ta informacja wstrząsnęła lekko motoryzacyjnym światem, zwłaszcza w Polsce. Okazuje się, że ta w miarę lubiana marka do 2015 roku wycofa się z całej Europy.

W całości to może źle powiedziane, ale najtańsze i najbardziej pospolite modele wylecą ze sprzedaży. Zostaną tylko najciekawsze samochody marki. W Europie będzie można kupić Corvette Stingray i Camaro. Jest to jakaś nagroda pocieszenia, ale czy będzie to możliwe w Polsce? Oby!

Dla dotychczasowych użytkowników na szczęście nic to nie zmienia. Nie musicie się martwić, że nie będziecie mogli zrobić za rok przeglądu lub naprawić samochodu w autoryzowanym serwisie. Dotyczy to również już zamówionych egzemplarzy. Chevrolet zapewnił, że wykona wszystkie zobowiązania. Nie zmienią się również umowy leasingowe, a części zamienne będą dostępne minimum przez 10 lat.

To jeśli chodzi o zapewnienia. Jak będzie, nie wiadomo, ale ze wszystkimi pytaniami spokojnie można kierować się do autoryzowanych dilerów.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: