Chcesz zobaczyć wyścig na żywo? Konkurs KIA PLATINUM CUP

Jesteś fanem motosportu, ale nigdy nie miałeś okazji zobaczyć go na żywo? Jest konkurs, który w komfortowych warunkach Ci to umożliwi! Wybierz się na tor Poznań i zobacz rundę KIA PLATINUM CUP.

Może na papierze kilkanaście ścigających się na torze Picanto nie brzmi zachęcająco, ale te stukonne maszyny jeżdżące kilkanaście okrążeń podnosi adrenalinę – nawet kibicom.

Dlaczego? W tej serii pełno jest zderzeń, dachowań, spinów i innych ciekawych wydarzeń. Po prostu wszystkie samochody są identyczne, a kierowcy z różnymi umiejętnościami. Często więc decyduje też szczęście!

No dobrze, ale co można wygrać? W skrócie sporo, ponieważ od organizatorów dostaniecie:

  • Auto na dojazd i powrót (nowiutka KIA z paliwem)
  • Nocleg w niezłym hotelu
  • Wejściówki na tor Poznań podczas imprezy
  • Komplet gadżetów
  • niesamowitą dawkę emocji
20190508 kia infografika 576x1024

A co trzeba zrobić zobaczycie na powyższej infografice. Zadanie jest proste, więc życzę powodzenia! Konkurs trwa do 31 maja 2019.

Konrad Stopa

PS. Sam byłem na takiej rundzie w Austrii i szczerze polecam!


Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: