Car Mechanic Simulator 2015 ma nowy dodatek

Car Mechanic Simulator 2015 to kontynuacja hitu z 2014 roku, produkcji niezależnego, polskiego wydawcy – studia Play Way. Gracz wciela się w rolę mechanika samochodowego, który jednocześnie pełni rolę właściciela garażu.

 

Musi w związku z tym nie tylko planować prace, ale koncentrować się również na wątkach ekonomicznych. Zadaniem gracza jest przyjmowanie zleceń naprawy samochodów od klientów warsztatu, jak również kupowanie i restaurowanie samochodów na aukcjach.

Gra szczegółowo prezentuje budowę różnych modeli samochodów. Od elementów karoserii, poprzez wnętrze, układ zawieszenia po model silnika.

Car Mechanic Simulator 2015 zbudowany został na zupełnie nowym silniku graficznym, który w wysokim poziomie szczegółowości prezentuje konstrukcje samochodu. Skok jakościowy w stosunku do poprzedniej części jest wyjątkowy: dla przykładu sam silnik w CM 2015 posiada tyle części, co cały samochód w CM 2014.

 

A jako wielcy fani tej produkcji mamy dla Was wielką niespodziankę!

Trzy kody do ściągnięcia gry (wersja Gold oraz dodatek Mercedesa) ze steama Car Mechanic Simulator:

 

Dodatek to DLC z dwoma licencjonowanymi samochodami MERCEDES-BENZ.

  •  300 SL Gullwing (W198): Stworzony w roku 1954, najszybszy samochód świata w swoim czasie. Pierwsze auto z wtryskiem paliwa. Drzwi typu Gull-wing= ikona motoryzacji.
  • 560 SEC (W126) Najmocniejsza i najbardziej pożądana wersja jednego z najpiękniejszych coupe w historii.

 

 

Konrad Stopa

Fot: car.playway.com

 

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: