Bugatti Chiron przyłapane na drodze!

Jedną z gwiazd trwającego jeszcze salonu samochodowego w Genewie jest niewątpliwie Bugatti Chiron z ogromną mocą silnika. Auto na targach to jedno, a w sieci pojawiły się zdjęcia 4 aut na drodze!

 

Jak donosi jeden ze skandynawskich portali, cztery czarne, niezakamuflowane Chirony można było spotkać na zwykłej drodze. By było tego mało, oprócz zdjęć mamy też film! Zobaczcie sami – klik.

 

Bugatti Chiron 2

 

Rejestracje aut wskazują na ich niemieckie korzenie lub miejsce docelowe. Czyżby to były pierwsze sztuki, które kupiono za bagatela 10 milionów złotych (2,4 mln euro)?

Mimo to, zazdrościmy autorowi filmu, że mógł na żywo zobaczyć poruszające się 1500-konne potwory, które maksymalnie mają pojechać aż 420 km/h i to tylko dlatego, żeby Bugatti mogło wypuścić edycję sportową i jeszcze bardziej limitowaną z jeszcze większym v-maxem!

 

Konrad Stopa

Fot: OP.SE

 

PS. Genewa przyniosła też informacje na temat produkcji innego mocarza z taką samą mocą – Koenigsegg Regera również posiada 1500 KM!

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: