BMW Inchcape Wrocław najlepszy w obsłudze klienta!

Salon BMW Inchcape Wrocław został uznany za najlepszy pod względem jakości obsługi klienta w całej sieci dealerskiej BMW. Wyróżnienie w kategorii Customer Satisfaction wręczyli dyrektorowi salonu Pieter Nota, członek zarządu BMW AG, wraz z prezesem BMW Polska – Baudouinem Denis. To nie pierwszy raz, kiedy wrocławski salon nagrodzony zostaje za doskonałą jakość obsługi.

W ramach wizytacji polskiego oddziału BMW Group, Pieter Nota odwiedził również salon Inchcape w Warszawie. Podczas spotkania przedstawiciele Inchcape przybliżyli członkowi zarządu BMW AG działalność Grupy oraz zaprezentowali dalsze plany rozwojowe.

Nagroda jest konsekwencją profesjonalnej realizacji opracowanej przez Grupę strategii IGNITE. Opiera się ona m.in. o stałe doskonalenia procesu obsługi oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów. 

BMW IMP2 1024x661 BMW Inchcape Wrocław najlepszy w obsłudze klienta!

– Dbanie o zadowolenie klienta to jeden z filarów Grupy Inchcape. Dokładamy wszelkich starań, bklienci pozostali z nami przez cały czas użytkowania samochodu, a nasze relacje były jak najlepsze. Ciężko pracujemy na to, by marka Inchcape była synonimem najwyższej jakości obsługi klienta – mówi Michał Podkowa, dyrektor oddziału we Wrocławiu. 

Wrocławski przedstawiciel BMW i MINI co roku znajduje się w czołówce najlepszych salonów samochodowych, nie tylko w ramach sieci dealerskiej bawarskiego producenta. Kilka lat temu ośrodek ten został uznany za najlepszy salon samochodowy w Polsce wg badania International Service Check, zdobywając maksymalne noty we wszystkich kategoriach.

Źródło: Inchcape Motor Polska / mat. partnera

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: