BMW Inchcape Wrocław najlepszy w obsłudze klienta!

Salon BMW Inchcape Wrocław został uznany za najlepszy pod względem jakości obsługi klienta w całej sieci dealerskiej BMW. Wyróżnienie w kategorii Customer Satisfaction wręczyli dyrektorowi Inchcape Wrocław Pieter Nota, członek zarządu BMW AG, wraz z prezesem BMW Polska – Baudouinem Denis. To nie pierwszy raz, kiedy wrocławski salon nagrodzony zostaje za doskonałą jakość obsługi.

W ramach wizytacji polskiego oddziału BMW Group, Pieter Nota odwiedził również salon Inchcape w Warszawie. Podczas spotkania przedstawiciele Inchcape przybliżyli członkowi zarządu BMW AG działalność Grupy oraz zaprezentowali dalsze plany rozwojowe.

Jak twierdzi Inchcape, nagroda jest konsekwencją profesjonalnej realizacji opracowanej przez Grupę strategii IGNITE. Opiera się ona m.in. o stałe doskonalenia procesu obsługi oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów. 

BMW IMP2 1024x661 BMW Inchcape Wrocław najlepszy w obsłudze klienta!

– Dbanie o zadowolenie klienta to jeden z filarów Grupy Inchcape. Dokładamy wszelkich starań, bklienci pozostali z nami przez cały czas użytkowania samochodu, a nasze relacje były jak najlepsze. Ciężko pracujemy na to, by marka Inchcape była synonimem najwyższej jakości obsługi klienta – mówi Michał Podkowa, dyrektor oddziału BMW Inchcape Wrocław. 

Wrocławski przedstawiciel BMW i MINI co roku znajduje się w czołówce najlepszych salonów samochodowych, nie tylko w ramach sieci dealerskiej bawarskiego producenta. Kilka lat temu Inchcape Wrocław został uznany za najlepszy salon samochodowy w Polsce wg badania International Service Check, zdobywając maksymalne noty we wszystkich kategoriach.

Źródło: Inchcape Motor Polska / mat. partnera

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: