BMW Inchcape Motor Warszawa dealerem roku BMW Motorrad!

Inchcape Motor Warszawa po raz pierwszy w historii uzyskał tytuł Dealera Roku 2016 BMW Motorrad. Czołowy dealer BMW, MINI i BMW Motorrad, odpowiada za ponad 10% sprzedaży wszystkich motocykli BMW w Polsce, które stają się coraz częściej wybieraną marką przez fanów jednośladów w Polsce.

 

W zeszłym roku warszawski oddział Inchcape Motor Polska sprzedał łącznie 131 sztuk nowych motocykli BMW Motorrad, co stanowiło 54% wzrost sprzedaży rok do roku. Był to jednocześnie najlepszy wynik wśród wszystkich dealerów BMW Motorrad w Polsce (drugi w klasyfikacji sprzedał 116 nowych pojazdów) oraz jeden z najwyższych wzrostów w całej sieci. Zeszłoroczne wyniki sprzedażowe były istotnym kryterium przyznania warszawskiemu salonowi Inchcape tytułu Dealera Roku 2016 BMW Motorrad.

Według danych SAMAR-u, w  2016 roku zarejestrowano w Polsce 49.734 nowych motocykli, co oznacza spadek o 8,4% w stosunku do roku 2015. W tym samym czasie BMW Motorrad sprzedał ponad 1300 motocykli i odnotował ponad 11% wzrost względem roku wcześniejszego.

Inchcape Motor to prestiżowa sieć dilerska działająca w 29 krajach i zatrudniająca ponad 15000 pracowników. W skali globalnej firma prowadzi 300 salonów dealerskich. Od swojego debiutu na polskim rynku, blisko 13 lat temu, marka Inchcape wielokrotnie była honorowana tytułami branżowymi. Inchcape Polska to 7-krotny dealer roku BMW, 3-krotny dealer roku MINI oraz najlepszy dealer BMW Motorrad roku 2016. Ponad to, wrocławski salon BMW Inchcape Motor znalazł się w 2015 roku na czele listy najlepszych salonów samochodowych w Polsce, wg badania przeprowadzonego przez firmę International Service Check (ISC).

 

Źródło: BMW Inchcape Motor Warszawa   / art. partnerski

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: