Bmw 8 bez dachu już jeździ

Niedawno poznaliśmy oficjalne dane i zdjęcia nowego modelu 8 ze stajni BMW, a w USA testuje się już zamaskowana wersja cabrio tego modelu.

Niestety musimy korzystać z danych przekazanych przez samo BMW, ponieważ są to pierwsze oficjalne testy tego modelu w ruchu. Na drogach “Doliny Śmierci” można było zobaczyć zamaskowane Bmw 8 Convertible.

Po co były te testy? Żeby sprawdzić samochód w ekstremalnych warunkach. Kurz, upał i mocne Słońce to częsty klimat kabrioletów, więc na pewno niemieccy inżynierowie uzyskali niezbędne dane do poprawy samochodu.

bmw seria 8 cabrio niemcy juz testuja my jeszcze poczekamy 02 Bmw 8 bez dachu już jeździ

Przy zatoce i zaporze Hoovera sprawdzono natomiast odporność układów elektronicznych na zakłócenia i pola magnetyczne. Podobno sprawdzono też dach, ale na takie testy zapraszamy aktualnie do Polski – nie zabraknie obfitych opadów z gradem.

Na samochód, oficjalnie, musimy poczekać do przyszłego roku

Konrad Stopa
fot. BMW

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: