Auto Nostalgia 2019 – fotorelacja

Kolejny raz mamy okazję zaprosić Was na fotorelację z dziewiątej edycji Auto Nostalgii.

Impreza organizowana jest w starych halach FSO, obecnie Glob Expo, przy ulicy Modlińskiej w Warszawie. Kończy się dopiero jutro (7.04.2019) o godzinie 17:00 więc jeżeli macie ochotę tam zajrzeć jeszcze zdążycie! 

auto nostalgia 2019 38 1024x678 Auto Nostalgia 2019   fotorelacja

Wśród wystawców znajdziecie między innymi Porsche Club Poland, Cellica Club Poland i Pagoda SL Club. Będąc na stoisku drugiego z wymienionych klubów można było poczuć się momentami jak na planie zdjęciowym do pierwszych filmów z serii Szybcy i Wściekli.

auto nostalgia 2019 11 1024x678 Auto Nostalgia 2019   fotorelacja

Oprócz samochodów podczas imprezy podziwiać można było ciekawe gadżety z epoki lub po prostu nawiązujące do motoryzacji.

Nie zabrakło również stoiska poświęconego starym motocyklom…

… oraz ciężarówkom w bardzo niecodziennych barwach.

auto nostalgia 2019 13 1024x678 Auto Nostalgia 2019   fotorelacja

Nie będę wybierał najciekawszych aut z imprezy – każdy ma swój gust i jestem prawie pewny, że każdy kto wybierze się na Auto Nostalgię znajdzie coś dla siebie. Moje oko oczywiście najdłużej zatrzymało się na Saabie 96 oraz dwóch znajdujących się obok siebie ogórkach. Trzyosiowy Polonez wywołał za to ogromny uśmiech na mojej twarzy. Cóż za twór! Zapraszam poniżej do dwóch galerii zdjęć.

Tekst i zdjęcia: Arkadiusz Jurczewski

Galeria zdjęć z Auto Nostalgii 2019:

Tyłeczki

Często z tego typu imprez powstają osobne zdjęcia z samymi hostessami.

Cóż, na Auto Nostalgii zbyt wielu ich nie było, dlatego mamy dla Was parę zdjęć tyłeczków.

Dyskusja

komentarzy

Arek Jurczewski

W samochodzie spędza znaczną część swojego życia. Lubi przejażdżki bez większego celu, byle jechać. Ma fioła na punkcie jednego z rodzimych zespołów muzycznych, dlatego przemierzanie kraju wzdłuż i wszerz siedząc za kierownicą nie jest mu obce. Na co dzień jeździ Saabem, który jest niewiele młodszy od niego. W wolnych chwilach lubi samemu pogrzebać przy samochodzie, z różnym skutkiem. Najnowszy cel motoryzacyjny? Zakup auta, doprowadzenie do znośnego stanu, poznanie na wylot i wyruszenie na następną edycję Złombola. Zawodowo związany z informatyką.