Audi Q3 Qnicorn – akcja na Halloween

Kreatywność marketingowców i speców od promocji marek motoryzacyjnych stoi na wysokim poziomie. Nieraz wspominam o ciekawych reklamach, ale teraz Audi USA zaszalało w Waszyngtonie.

Pomysł bym naprawdę prosty – wykorzystać nadchodzące święto Halloween, które za wielką wodą jest bardzo popularne, i przystroić samochód w przebranie. Wybór padł na jednorożca i model Q3. Chwila umysłowego wysiłku i tak powstało Audi Qnicorn.

222 1024x576 Audi Q3 Qnicorn   akcja na Halloween

Wielki róg na dachu, trochę złota i brokatu na karoserii i mamy sukces. Wystarczyło wyjechać na ulicę stolicy wielkiego kraju, a social media i gapie zrobili resztę. Akcja rozeszła się viralowo już po chwili od debiutu, a teraz święci popularność. Jak widać dotarło też do Polski, więc musiałem się tym z Wami podzielić.

Zazdrościmy pomysłu, chociaż Audi nie jest jedyne z genialnymi pomysłami. Dodam, że po Pradze jeździ właśnie wspomniany zakamuflowany egzemplarz nowej Octavii.

Konrad Stopa
fot. Audi

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: