Audi E-tron wjeżdża po stromym stoku

Quattro to klasa sama w sobie, aczkolwiek technologia dopracowywana jest na bieżąco. Jej możliwości pokazują świetne reklamy niemieckiego producenta. Jedną z nich zobaczycie poniżej.

A to nie pierwsza reklama tego typu. Otóż w historii Audi, marka pokazała jak jej model wjeżdża na fińską skocznie o nachyleniu 77 stopni. Niemiecki producent postanowił powrócić do tego pomysłu i dalej skorzystać z możliwości zimowych sportów.

Tym razem padło na stok narciarski znany ze slalomów i szybkich zjazdów. Audi podniosło poprzeczkę, ponieważ tutaj kąt nachylenia w szczytowym punkcie wynosił aż 86 procent.

I wiecie co? Udało się go pokonać i to autem elektrycznym. Na reklamie zobaczymy bowiem nowy model E-tron, który rozpoczyna ekologiczną inwazję tej marki.

Czy tak innowacyjna reklama przekonała Was do możliwości Quattro w elektrycznych modelach marki spod czterech pierścieni?

Konrad Stopa
fot. Youtube


Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: