Audi A3 bez kamuflażu

W sieci pojawiły się zdjęcia nowej generacji hatchbacka Audi – A3. Co ciekawe samochód prawie bez kamuflażu jeździ sobie po Afryce. Przynajmniej ma dobre warunki do testów.

Mimo wszystko, po aucie nie widać jakiś wielkich zmian. Zaktualizowano kształt przednich i tylnych reflektorów, a sama karoseria zyskała trochę przetłoczeń.

Więcej zmieniło się z tyłu, gdzie linia dachu znacząco opadła, a tylna szyba jest mniejsza i bardziej pochylona. Nowe są oczywiście też światła, które kształtem diod będą zaczepiać przechodniów po zmroku. Na informacje o wnętrzu musimy trochę poczekać

2019 09 27 16 09 26 2020 Audi A3 Caught Fully Exposed In New Spy Shots 1024x558

Kwestia jazd bez kamuflażu może zapowiadać, że już niedługo dowiemy się wszystkiego i nowe Audi A3 pojawi się oficjalnie. Tak jakby choćby RS Q3, o którym pisaliśmy wczoraj. Pozostaje poczekać, a teraz obejrzeć zdjęcia.

Dziwne felgi, co nie?

Konrad Stopa
fot. niezawodne Motor1.com

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: