Aston Martin Lagonda Taraf oficjalnie

Dobra wiadomość dla fanów brytyjskiej marki. Producent wypuści ten kontrowersyjny model w liczbie 200 egzemplarzy na cały świat!

Co ważne, Lagonda pojawiła się już na Bliskim Wschodzie, gdzie wzbudziła ogromne zainteresowanie. Teraz limuzyna Astona Martina zadebiutuje na kilku nowych rynkach (m. in. w Wielkiej Brytanii, a nawet w północnej Afryce).

 

2015 03 02 12 31 31 Aston Martin Lagonda Taraf debiutuje w Europie • Z kraju i ze świata • Newsy • A

 

Wygląd zarówno środka (bardzo luksusowe), jak i karoserii możecie obejrzeć na zdjęciach, ale najciekawsze w tym aucie jest to, co ukryto pod maską. Samochody z dwunastocylindrowymi silnikami są teraz rzadkością, ale Aston Martin w modelu Lagonda postanowił nie patrzeć na ekologię, dzięki czemu napędza go 6-litrowe monstrum w techonolgii V12 o mocy 550 KM.

Osiągi, którymi się cechuje Lagonda są również niesamowite. Bo co można innego powiedzieć o limuzynie, która rozpędza się aż do 281 km/h?

 

538176150 1 L

 

Takie połączenie najnowszej technologii oraz precyzyjnie składanych materiałów najwyższej jakości kosztuje jednak krocie. Ile dokładnie? O tym dowie się jedynie kilkuset zainteresowanych.

Konrad Stopa

Fot: Aston Martin

 

 

2015 03 02 12 31 12 Aston Martin Lagonda Taraf debiutuje w Europie • Z kraju i ze świata • Newsy • A

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: