ASO się opłaca. Dlaczego warto wybrać autoryzowany serwis samochodowy?

Posiadanie samochodu wiąże się z ponoszeniem kosztów jego eksploatacji. Obejmują one m.in: paliwo, odpowiednio dobrany pakiet ubezpieczeniowy, ale także okresowe przeglądy techniczne i serwisowe czy usunięcie usterek. W tym celu konieczne staje się wybranie odpowiedniego miejsca, w którym szybko i skutecznie zostaną przeprowadzone naprawy.

Największą popularnością cieszą się małe lokalne warsztaty mechaniczne, chociaż coraz częściej kierowcy wybierają również usługi autoryzowanych serwisów dostępnych przy dealerach znanych marek motoryzacyjnych. Autoryzowane serwisy samochodowe to miejsca, w których możemy być pewni jakości świadczonych usług. Kompleksowa obsługa przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów, dostęp do oryginalnych części, szybka i skuteczna pomoc to tylko niektóre z korzyści, które proponują swoim klientom. Dlaczego jeszcze warto postawić na autoryzowany serwis samochodowy? Odpowiadamy.

Wysoka jakość i kompleksowa obsługa

Decydując się na usługi autoryzowanego serwisu naprawy pojazdów musimy mieć świadomość, że jego cennik nie zawsze będzie należał do najtańszych. Dlaczego? W tym miejscu płacimy nie tylko za wysoką jakość usług, ale i profesjonalną obsługę doświadczonych mechaników, kompleksowe wyposażenie i narzędzia, usługi typu door-to-door, serwis ekspresowy czy samochód zastępczy. Tutaj, podobnie jak zwykłym warsztacie płacimy za nowe części zamienne i tzw. robociznę. Otrzymujemy również gwarancję, że potrzebne części zostaną zamienione na oryginalne i fabryczne nowe, a wszelkie naprawy zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem najnowszych technologii i wymogów producenta. Autoryzowane stacje obsługi, takie jak Hyundai posiadają również nowoczesne serwisy informatyczne, dzięki którym zbierane są informacje o każdej przeprowadzonej naprawie w konkretnym aucie.

Wykwalifikowani specjaliści

Autoryzowany serwis tworzą pracownicy, których kwalifikacje są regularnie weryfikowane i podnoszone. Wszystko za sprawą szkoleń oraz zajęć praktycznych na rzeczywistych pojazdach i komponentach pod bacznym okiem instruktorów. Dzięki temu autoryzowane serwisy zatrudniają prawdziwych profesjonalistów, których specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę, a także pomaga unikać błędów podczas naprawy.

Przykładowo – Serwis hyundai Warszawa zapewnia kompleksową obsługę pojazdów przeprowadzoną przez doświadczonych mechaników, dostosowaną do potrzeb konkretnego samochodu. Z ASO możesz zaoszczędzić czas na poszukiwaniu odpowiednich specjalistów, którzy specjalizują się w naprawach samochodów danej marki.

Profesjonalne narzędzia i wyposażenie

Zakres autoryzowanych serwisów samochodowych obejmuje m.in. diagnostykę komputerową, przeglądy rejestracyjne, sprawdzanie i ustawianie geometrii kół, wymianę opon i wulkanizację, wymianę amortyzatorów i tłumików. Pracownicy serwisu zapewniają ponadto kompleksowy serwis klimatyzacji i inne usługi związane z diagnostyką, konserwacją i naprawą samochodów. Wszystko to możliwe, dzięki odpowiednim narzędziom i wyposażeniu dostarczonemu przez producentów. Autoryzowany serwis ASO Hyundai z Warszawy posiada dostęp do oryginalnych części, które przeszły wszystkie niezbędne testy dla części seryjnych. Finalnie, klient otrzymuje gwarancję precyzyjnej diagnostyki oraz najwyższej jakości wszystkich czynności obsługowych. Narzędzia używane w serwisach są kompatybilne z konkretnymi modelami aut, dlatego pracownicy są w stanie szybko ujawnić usterkę w Twoim aucie i skutecznie ją usunąć.

Liczy się czas i zdanie klienta

Większość autoryzowanych serwisów samochodowych swoim klientom proponuje dodatkowe usługi, dzięki którym mogą zaoszczędzić czas – transport pojazdu w ramach usługi door to door, serwis ekspresowy czy samochód zastępczy. Klient oczekując na realizację usługi na miejscu, może skorzystać również z bezprzewodowego Internetu Wi-Fi , a także napić się kawy.

Autoryzowane serwisy pracują według rygorystycznych norm dotyczących jakości pracy, szkoleń i obsługi klienta. Dzięki nim właściciel samochodu ma możliwość oceny pracy serwisu. Jego uwagi są wnikliwie analizowane, a jakość pracy serwisu stale udoskonalana.

Źródło: Nordauto Hyundai / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: