AMERICAN CARS MANIA IV już w czerwcu

Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników oraz fascynatów AMERYKI do Milicza, gdzie w dniach 24- 26 czerwca odbę™dzie się™ już po raz czwarty Międzynarodowy Zlot Samochodów Amerykań„skich pod nazwą… AMERICAN CARS MANIA.

 

Jest to największy w Polsce zlot maszyn zza oceanu, który łączy niepowtarzalny klimat tego typu eventów oraz targi branżowe! Na imprezie – oprócz klasycznych jak i nowoczesnych pereł‚ek motoryzacji – bę™dzie można podziwiać‡ wszechobecną… kulturę™ amerykań„ską…! Organizatorzy zapewniają…, że w tym roku bę™dzie jeszcze wię™cej atrakcji, zabawy i maszyn do podziwiania. Z roku na rok impreza staje się™ coraz bardziej rozpoznawalna i przycią…ga rzesze uczestników oraz zwiedzających z coraz dalszych zakątków Europy! Podczas ubiegłorocznej edycji gościliśmy blisko 500 wyją…tkowych pojazdów (Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Szwajcaria). W tym roku spodziewamy się jeszcze więcej maszyn, które przyciągną tysiące odwiedzających!

 

 

Po raz pierwszy w historii ACM w ostatni dzień trwania eventu (tj. w niedzielę 26 czerwca) otwieramy bramy dla klubów i zrzeszeń samochodowych oraz właścicieli pojazdów zabytkowych (nie amerykańskich), co będzie nie lada atrakcją i wydarzeniem!

Imprezę poprowadzi Joanna Zientarska, a gościem honorowym będzie Włodzimierz Zientarski!

 

 

Więcej informacji na: http://www.americancarsmania.pl

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: