Alkomat Overmax AD-01 – na straży bezpieczeństwa!

Europejska marka Overmax, zaprezentowała na polskim rynku nowy produkt dedykowany wszystkim zmotoryzowanym. Alkomat Overmax AD-01 to intuicyjne, proste w obsłudze urządzenie, które umożliwia szybkie sprawdzenie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz, przed każdą planowaną podróżą kierowcy bez problemu sprawdzą czy mogą wsiąść za kierownicę. Zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych oraz  pozostałych uczestników ruchu drogowego!

Overmax AD-01 wyposażony został w wyświetlacz LCD, dzięki któremu bez względu na porę dnia czy nocy można odczytać wynik testu. Dokładność pomiaru urządzenia do 0,01‰ oraz szeroki zakres pomiarowy 0,00 – 4,00‰  spowodują, że każdy kierowca może być pewien wyświetlonego wyniku. Szeroki zakres temperatury pracy  od 0 ˚C do 40 ˚C sprawi, że można z niego korzystać w niemal każdych warunkach. Alkomat Overmax jest wygodnym urządzeniem do przeprowadzania wstępnych testów trzeźwości pracowników lub użytkowników indywidualnych – sprawdzi się w pracy i w domu.

Alkomat Overmax AD-01 został dodatkowo wyposażony w sygnał dźwiękowy informujący o nieudanej próbie, przekroczeniu dopuszczalnego progu zawartości alkoholu czy niskim napięciu. Dodatkowo producent deklaruje, że każdy, kto zakupi nowy alkomat dostanie wsparcie w postaci aż 4 darmowych kalibracji urządzenia w przeciągu 12 miesięcy od jego zakupu.

Produkt będzie dostępny w sprzedaży na początku czerwca br. w cenie detalicznej ok. 199,00 zł.

Źródło: Overmax

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: