Audi A4 przejdzie facelifting

Kolejne odświeżenia danych modeli rzadko kiedy emocjonują już fanów motoryzacji. Podobnie jest z nowym A4, które na rok 2020 ma przejść lekki lifting.

Kształt zmian pozwolił sobie odgadnąć rosyjski portal motoryzacyjny. Wyszło im to bardzo przekonująco, więc możliwe, że rendery z grafik będą odbiciem przyszłej rzeczywistości.

Na co warto zwrócić uwagę? Przednie lampy z mocniej zarysowanymi światłami dziennymi oraz jeszcze bardziej płaski grill. Poza tym auto upodobni się do nowych A6 i A7.

2020 audi a4 render 2 1024x576 Audi A4 przejdzie facelifting

Więcej modyfikacji ma pojawić się we wnętrzu auta. Największą będzie nowy system mediów (2 duże ekrany), więc może pojawi się coś na wzór A8.

Pod maską zmian raczej się nie ma co spodziewać. Ciekawe czy A4 będzie dostępne z motorem trzycylindrowym? Najmocniejsza odmiana silnikowa zostanie raczej z aktualnej RS4.

Konrad Stopa
fot. Kurosa.ru


Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: