9 zlot Fabia Club Polska & Fabia Club 2016

ŠKODA Fabia to jeden z najpopularniejszych modeli ŠKODY, który pomimo upływu lat i powstawania nowszych wersji dalej cieszy się sporym zainteresowaniem użytkowników.

 

Kolejny zlot to doskonała okazja, aby miłośnicy, użytkownicy i przyjaciele spotkali się razem w jednym miejscu.

 

W tym roku – po raz pierwszy – poza standardowymi konkursami, które zwykle organizujemy na zlocie pojawią się oddzielne konkursy dla dzieci. Dodatkowo,  będziemy mieli trochę czasu na bliższe poznanie silników TSI, dzięki prelekcji prowadzonej przez Damiana Śmigielskiego znanego min. z bloga http://www.skodovy.pl. Na zlocie nie zabraknie również nowych modeli marki w tym Fabii Scoutline jak i większego brata Rapida Scoutline. Myślisz o zmianie auta, a może chcesz mieć kolejne?. Zlot to doskonała okazja aby sprawdzić że Fabia Scoutline to doskonałe auto właśnie dla Ciebie.

 

Czy na zlot można przyjechać seryjnym autem?. Oczywiście że tak, a nawet trzeba. Nasz zlot to nie impreza tuningowa. Choć nagradzamy fajne tuningowe projekty to w tym roku wybierzemy również najlepszą seryjną Fabię na zlocie. Żeby delikatnie podgrzać atmosferę zdradzimy już teraz jedną z niespodzianek.

 

Śledźcie uważnie profile Fabia Club Polska oraz ŠKODA POLSKA na Facebooku, do zgarnięcia będą bowiem aż 4 VIPowskie zaproszenia na zlot.

 

Ale to jeszcze nie koniec wszystkich niespodzianek. Stay tuned!

 

Tomek ‘sid’ Knapik – Fabia Club Polska

 

#Škoda #ŠkodaPolska #9zlot #FCP #FabiaClubPolska #FabiaClub #fabia #konkurs #FabiaScoutline #RapidScoutline

#Fabia #Rapid #VIP #Skodovy #Skodovy.pl

Dyskusja

komentarzy

Tomasz Knapik

Miłośnik motoryzacji od dawna, prywatnie związany ze Skodą. Nie pogardzi małym zwinnym autkiem jak i dużym dostawczakiem. Jak sam mówi - nie potrzebuje do niego instrukcji obsługi.