50 aut, którymi warto chociaż raz się przejechać i na które cię stać! [KONKURS]

Jacek Balkan w swojej książce przedstawia 50 samochodów marzeń, znanych dotąd jedynie z wielkiego ekranu, amerykańskich teledysków i kultowych gier.

Pewnie nie sądziłeś, że możesz je kupić za nieprzyzwoicie niską cenę? Jak przekonuje autor, już za niewielkie pieniądze możesz stać się właścicielem supersamochodów, o których skrycie marzyłeś od najmłodszych lat. Że to dziecinne? Owszem, ale czy to nie fantastyczne znów poczuć się jak dziecko?

Czy marzyłeś kiedyś, by niczym Hank Moody z Californication zasiąść za kierownicą własnego porsche?

A może chciałeś poczuć się jak bohater Kill Billa w stylowym kabriolecie?

Czy wyobrażałeś sobie, że jesteś właścicielem futurystycznego deloreana z kultowego

Powrotu do przyszłości?

To jest możliwe!

 

2141

 

Jacek Balkan – polski dziennikarz motoryzacyjny. Od ponad piętnastu lat autor, producent, reżyser i prowadzący kilkunastu programów telewizyjnych i radiowych. Pracował dla takich stacji jak TVN, RTL, TVN Turbo czy Polsat. Konsultant motoryzacyjny przy produkcji filmów fabularnych i seriali, gościnnie występował w znanym z Discovery Chanel programie Fani czterech kółek (Wheeler Dealers). Autor książek Operacja Dakar, Skandaliczna historia motoryzacji i Zakup bezwypadkowy.

 

UWAGA KONKURS!!!

Napisz w komentarzu o jakim samochodzie marzysz i dlaczego? Dla najciekawszego uzasadnienia egzemplarz książki!

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: