Motopodprad.pl

100 KM w Pandzie – ciekawa oferta

fiat panda

Nie sądziłem, że kiedyś zainteresuje się Pandą, ale taka, która ma pod maską aż 100 koni mechanicznych może być ciekawa. Sprawdźcie ile kosztuje tak mocna Fiat Panda!

Nie da się ukryć, że Fiat Panda w pewnych latach zmotoryzował Polskę. Sprawdzał się idealnie jako auto do miasta, auto dla dziecka lub ogólnie drugi samochód w rodzinie. Aut było tak dużo, że ceny aktualnie są bardzo niskie, więc niemal 17 tysięcy złotych za Pandę może szokować.

Zwłaszcza, że auto jest z 2006 roku, a na cyferblacie ma blisko granicy 200 tysięcy kilometrów. Są jednak pewne plusy!

fiat panda 2
fiat panda 2

Po pierwsze, to niecodziennie wyglądająca Panda. Sprzedawca zapewnia, że ma oryginalny lakier i brak historii wypadkowej. W sumie na zdjęciach wygląda spoko, ale z kołami ktoś chyba za bardzo poszpanował, ale w komplecie są 15-calowe oryginały. Różne dokładki, spoilery i rura wydechowa sprawia, że ta Panda jest groźna! Ma też sportowe zawieszenie.

Jeśli szukacie taniego ubezpieczenia, to warto przejrzeć porównywarkę Mubi – dzięki nim dostaniecie 150 złotych zwrotu

Ważniejsze jednak znalazło się pod maską! Czterocylindrowy silnik o pojemności 1,4 litra ma moc 100 koni mechanicznych. W tak lekkim i małym aucie powoduje, że Panda ma też lepsze osiągi – 9,5 sekundy do setki.

fiat panda wnętrze

Mocna wersja sprawia, że na pokładzie znalazło się też wysokie wyposażenie. Elektryka szyb, lusterek, klima czy wielofunkcyjna kierownica. Teraz to śmieszy, ale kiedyś za to wszystko trzeba było sporo dopłacać.

Auto przyjechało do nas z Niemiec w ubiegłym roku, a teraz można je obejrzeć w Wojkowicach na Śląsku.

Konrad Stopa
fot. Ogłoszenie

A tak bawimy się na Youtube:

Exit mobile version