10 pytań do… PremiumMoto

Nasz bohater skupia się jedynie na samochodach klasy Premium. Naraża go to na falę hejtu, ale on na szczęście nie zrażony i tak robi swoje. A nie jest to robota łatwa, szczególnie gdy jest się tak drobiazgowym i oddanym sprawie blogerem – dzienniki moto to tytaniczna praca. A jak na co dzień radzi sobie Michał z PremiumMoto i standardowo – ile ma punktów karnych?

 

Michał, właściciel bloga o motoryzacyjnych markach Premium w Polsce – PremiumMoto jako jeden z nielicznych prowadzi stronę sam, a do tego prawie na bieżąco w swoich dziennikach przekazuje informacje z czym się je motoryzacyjne dziennikarstwo na co dzień. Nam opowiedział jednak o sobie w trochę inny sposób – zobaczcie najnowsze 10 pytań do…

 

1. Jakie było Twoje pierwsze auto?

Testowe, a jak! Chyba SEAT Ibiza. III generacji.

 

2. Jakim autem chciałbyś zaimponować:

  • Dziewczynie?
    Małym, ale wariatem
  • Kumplom?
    Na pewno nie testowym
  • Dziadkowi?
    Głośnym, na tyle, żeby obudziło zmarłego.

 

3. Jakie auto byś kupił, gdyby nie ograniczały Cię środki finansowe?

Audi S1… w specyfikacji FIA World Rallycross Championship.

 

4. Czym jeździsz na co dzień i dlaczego?

Co tydzień czymś innym. Taka praca. Trzeba dużo jeździć różnymi modelami, żeby mieć szerszą perspektywę, inaczej twoja opinia o samochodzie jest niewiele warta.

 

5. Ile masz punktów karnych lub ile dostałeś w życiu mandatów?

Niedawno dostałem zawiadomienie o zajęciu środków z tytułu jakiegoś zaległego mandatu. Generalnie co tydzień dostaję informację z domu od rodziców, że na poczcie czeka na mnie jakiś mandat do odebrania. Po pierwszym przestałem liczyć.

 

premium 1

 

6. Który z motoryzacyjnych mitów jest Twoim ulubionym?

Coś z dieslem i traktorami. Taki nieprawdziwy. Diesle z większą liczbą cylindrów niż cztery są całkiem spoko (patrz nowa Panamera).

 

7. Najciekawsza anegdota z planu zdjęciowego, testowego itp. ?

Wracając z planu zdjęciowego wypakowałem hybrydowym Mercedesem w latarnię w centrum Krakowa. To było całkiem ciekawe. Na tyle ciekawe, że opisałem to zdarzenie na blogu. Wpis ma dużo lajków.


8. Jakiego auta nie życzyłbyś wrogowi?

Nie ma takiego. Obecnie wszystkie samochody są w porządku. Problem pojawia się, kiedy samochód jest źle dobrany do potrzeb i oczekiwań kierowcy.

 

9. Motocykl czy samochód?

Jeszcze do niedawna powiedziałbym, że samochód. Ale w tym sezonie pojeździłem trochę motocyklami. I muszę powiedzieć, że… nadal zostaję przy samochodzie. Zacząłem jednak intensywnie przeglądać portale aukcyjne w poszukiwaniu cafe racera.

 

10. Gdyby nie motoryzacja to…

Sam się nad tym często zastanawiam. Coś gdzie jest dużo ruchu i adrenaliny, o ile dałoby się z tego wyżyć.

 

 

I jeszcze jedno – dlaczego auta Premium, a nie wszystkie?

Tak w skrócie: lepiej się w nich czuję.

 

Gdybyście byli ciekawi jak PremiumMoto radzi sobie w social świecie followujcie, subskrybujcie i lajkucie ;)

 

Konrad Stopa

Fot. PremiumMoto

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: